مراحل ساخت چسب کاشی استخر

هنگامی که صحبت از نصب کاشی استخر و سونا می شود، استفاده از چسب کاشی مقاوم دربرابر رطوبت و فرسایش ناشی از حرکت آب بسیار حائز اهمیت و مهم است. توصیه ما به شما استفاده از بهترین چسب کاشی استخر و سونا است.

علاوه بر تهدید کلر، مواد شوینده نیز می توانند به طور مستقیم بر طول عمر زیر سازی کاشی استخری شما تأثیر بگذارند.

به همین دلیل است که چسب های کاشی استخری همگی به گونه‌ای طراحی می شوند که مقاومت شیمیایی قوی داشته باشند و به شما کمک می‌کنند استخری بادوام و باکیفیت بسازید.

یکی از پرکاربرد ترین محصولات ساختمانی و چسب های کاشی و سرامیک متعلق به شرکت شورلول ایران است، که با استفاده از این محصولات استخر شما ضد آب خواهد بود و حداکثر چسبندگی و انعطاف پذیری را حفظ می کند.

 

کاشی کاری استخر با چسب

استخرهای شنا نیز مستعد رشد باکتری ها و کپک ها هستند و به همین دلیل نصب کاشی و انتخاب چسب کاشی استخری باکیفیت و مقاوم باید در برابر میکروب هایی که می تواند بر طول عمر نصب تأثیر بگذارد، مقاومت نشان دهد.

در نصب کاشی استخری توجه به این نکته حائز اهمیت است که چسباندن و دوغاب کاری کاشی ها باید همزمان انجام شود تا فرآیند نصب کاشی و چسباندن کاشی با قدرت و با کیفیت انجام شود. کاشی ها باید به طور محکم در چسب کاشی قرار گیرند تا از تماس موثر و قوی بین چسب و کاشی اطمینان حاصل شود.

نکته مهم در انتخاب چسب کاشی استخری در زمان خرید بررسی ویژگی ها و موارد مصرف چسب های کاشی هستند، چرا که هر محصولی که با عنوان چسب کاشی در بازار وجود دارد، مناسب انجام نصب کاشی استخر و چسباندن کاشی و زیر سازی کاشی استخر نیست.

ویژگی چسب کاشی

  • انعطاف پذیری بالا در محیط مرطوب
  • عدم جذب آب
  • مقاومت در برابر رطوبت
  • گیرش سریع
  • جکوزی و استخرهای با عمق زیاد بعلت ساختار منظم سیلیس‌های موجود می‌تواند فشارهای هیدرولیکی بسیار بالا را تحمل کند
  • تولید شده به منظور استفاده در محیط های غوطه‌ور در آب
همچنین بخوانید: معرفی بهترین چسب کاشی و سرامیک

کاربرد چسب کاشی برای زیر سازی استخر

اگر قبل از کاشی کاری از ملات سنتی به صورت کلوخه استفاده کنیم در محیط فضای خالی ایجاد شده و باعث ایجاد شکنندگی در  آن میشود.

همچنین با ورود آب از طریق این سوراخ ها مناطق آسیب میبینند.  برای جلوگیری از این موضوع از چسب سرامیک و کاشی با کیفیت به خصوص در مکان هایی مثل استخر، سونای بخار ، جکوزی، آبنما ، سرویس های بهداشتی و حمام و تمام محیط هایی که در تماس با آب هستند به کار میرود 

آماده سازی پوسته

آماده سازی پوسته

برای آماده سازی پوسته یکی از مهترین اقدامات قبل از شروع کاشی کاری استخر آماده سازی پوسته است که برای اطمینان از ضد آب بودن پوسته آزمایش می شود.

ضروری است هر گونه تعمیرات لازم با استفاده از روش های مناسب قبل از چسباندن کاشی استخری انجام شود. به هیچ وجه نباید کاشی کاری را به عنوان روشی برای ضد آب کردن استخر در نظر گرفت. اگر پوسته بتنی روکش صافی داشته باشد، می‌توان مستقیماً روی آن کاشی‌کاری کرد، در غیر این صورت باید رندر و کف‌کشی شود.

سطحی که قرار است کاشی شود باید تمیز، صاف، عاری از گرد و غبار و عاری از هرگونه نقص باشد. برای صاف کردن پوسته بتونی، تعمیر شکاف ها و ترک ها و همینطور صاف و هموار کردن سطوح عمودی و یا افقی، ملات ترازکننده شورلول ایران بهترین و باکیفیت ترین گزینه پیش روی شماست.

 

نکات قبل از نصب کاشی 

  1. بررسی کامل زیرسازی قبل از اجرا ( ناترازی ها حتما باید رفع شوند)
  2. تحلیل شیب استخر
  3. نصب درپوش لوله ها 
  4. تست آب بندی استخر برای جلوگیری از نفوذ آب

هزینه کاشی کاری استخر 

زیر سازی استخر با راهکار های متفاوتی از جمله اندودکاری، استفاده از کاشی،روکش‌های اکلریک، رنگ پلیمری کلردار، استفاده از رنگ و روکش و رنگ سیمانی انجام می‌شود.  استفاده از کاشی درواقع مطمئن ترین روش جهت انجام این کار است 

این کار بسته به کیفیت و نوع کاشی ، ساده یا طرح دار بودن آن ، کیفیت انجام کار ، قیمت مصالح استفاده شده و… دارای هزینه ی متغیر می باشد

شرکت شورلول ایرانیان توانسته با تکیه بر دانش فنی داشتن آزمایشگاه مجهز چسب کاشی و سرامیک را با بالاترین کیفیت و قیمتی قابل رقابت به خریداران گرامی عرضه کند.

برای خرید این محصول به سایت شورلول ایرانیان مراجعه نمایید و همچنین میتوانید جهت هرگونه مشاوره با کارشناسان با شماره ی 02188708215 در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.