مراحل ساخت چسب کاشی استخر

مراحل ساخت چسب کاشی استخر

مراحل ساخت چسب کاشی استخر یکی از ویژگی های است باید به اصول آن توجه شود و هنگامی که صحبت از نصب کاشی استخر و سونا می شود، استفاده از چسب کاشی مقاوم دربرابر رطوبت و فرسایش ناشی از حرکت آب بسیار حائز اهمیت و مهم است. توصیه ما به شما استفاده از بهترین چسب کاشی استخر و سونا است.

علاوه بر تهدید کلر، مواد شوینده نیز می توانند به طور مستقیم بر طول عمر زیرسازی کاشی استخری شما تأثیر بگذارند. به همین دلیل است که چسب های کاشی استخری همگی به گونه‌ای طراحی می شوند که مقاومت شیمیایی قوی داشته باشند و به شما کمک می‌کنند استخری بادوام و باکیفیت بسازید.

راه‌حل‌های هوشمندانه شرکت های تولید چسب های کاشی و سرامیک و در مجموعه چسب های کاشی استخری، برای مقابله با رطوبت بالا، فرسایش ناشی از حرکت آب و همچنین آسیب‌های شیمیایی ناشی از روش‌های تمیز کردن بوده و بسیار مهم است که از مصالح ساختمانی و چسب های کاشی استخری استاندارد و بادوام استفاده کنید.

یکی از پرکاربرد ترین محصولات ساختمانی و چسب های کاشی و سرامیک متعلق به شرکت شورلول ایران است، که با استفاده از این محصولات استخر شما ضد آب خواهد بود و حداکثر چسبندگی و انعطاف پذیری را حفظ می کند.

استخرهای شنا نیز مستعد رشد باکتری ها و کپک ها هستند و به همین دلیل نصب کاشی و انتخاب چسب کاشی استخری باکیفیت و مقاوم باید در برابر میکروب هایی که می تواند بر طول عمر نصب تأثیر بگذارد، مقاومت نشان دهد.

در نصب کاشی استخری توجه به این نکته حائز اهمیت است که چسباندن و دوغاب کاری کاشی ها باید همزمان انجام شود تا فرآیند نصب کاشی و چسباندن کاشی با قدرت و با کیفیت انجام شود. کاشی ها باید به طور محکم در چسب کاشی قرار گیرند تا از تماس موثر و قوی بین چسب و کاشی اطمینان حاصل شود.

نکته مهم در انتخاب چسب کاشی استخری در زمان خرید بررسی ویژگی ها و موارد مصرف چسب های کاشی هستند، چرا که هر محصولی که با عنوان چسب کاشی در بازار وجود دارد، مناسب انجام نصب کاشی استخر و چسباندن کاشی نیست.

ویژگی چسب کاشی

 • انعطاف پذیری بالا در محیط مرطوب
 • عدم جذب آب
 • مقاومت در برابر رطوبت
 • گیرش سریع
 • جکوزی و استخرهای با عمق زیاد)بعلت ساختار منظم سیلیس‌های موجود می‌تواند فشارهای هیدرولیکی بسیار بالا را تحمل کند)
 • تولید شده به منظور استفاده در محیط های غوطه‌ور در آب

کاربرد چسب کاشی

 • استخر
 • سونای بخار
 • جکوزی
 • آبنما
 • سرویس های بهداشتی و حمام و تمام محیط هایی که در تماس با آب هستند

چسب شورفلکس3004 پیشنهاد ما برای بالا بردن کیفیت کاشی کاری استخرو همینطور بالا بردن طول عمر و مقاومت زیر سازی کاشی های استخری  شما است. همچنین چسب کاشی و سرامیک نیز میتوانید کامل مشاهده و سپس خرید نمایید.

چسب کاشی

این چسب محصول تولیدی شرکت شورلول ایران است (تولیدکننده انواع چسب های ساختمانی در قالب خمیری و پودری) که دارای استاندارد ملی ایران – استاندارد بین المللی از کشورهای استرالیا و عربستان سعودی است.

آماده سازی پوسته

آماده سازی پوسته

برای آماده سازی پوسته یکی از مهترین اقدامات قبل از شروع کاشی کاری استخر آماده سازی پوسته است که برای اطمینان از ضد آب بودن پوسته آزمایش می شود.

ضروری است هر گونه تعمیرات لازم با استفاده از روش های مناسب قبل از چسباندن کاشی استخری انجام شود. به هیچ وجه نباید کاشی کاری را به عنوان روشی برای ضد آب کردن استخر در نظر گرفت. اگر پوسته بتنی روکش صافی داشته باشد، می‌توان مستقیماً روی آن کاشی‌کاری کرد، در غیر این صورت باید رندر و کف‌کشی شود.

سطحی که قرار است کاشی شود باید تمیز، صاف، عاری از گرد و غبار و عاری از هرگونه نقص باشد. برای صاف کردن پوسته بتونی، تعمیر شکاف ها و ترک ها و همینطور صاف و هموار کردن سطوح عمودی و یا افقی، از Surefinish GP240  و یا  Surefinish NS40 ملات ترازکننده شورلول ایران( بهترین و باکیفیت ترین گزینه پیش روی شماست.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.