آموزش بتونه کاری

آموزش بتونه کاری

آموزش بتونه کاری و رنگ آمیزی دیوارهای گچی را در این مقاله بصورت اختصاصی شرح دادیم و در ادامه میپردازیم ادامه آموزش.

 

یکی از چالش برانگیزترین کارهایی که اکثر افراد های علاقمند به تجربه‌ی حداقل یکباره‌ی آن هستند. آماده سازی و رنگ آمیزی دیوار گچی است.

اصولا دیوارهای گچی بعد از مدتی، دچار فرورفتگی و ترک‌های ریز و درشت میشوند که از زیبایی آن ها کم شده و شمارا به فکر بازسازی و رنگ آمیزی مجدد خواهد انداخت.

حتما بخوانید : پوشش نما

رطوبت زیاد یکی از عوامل مهم در تخریب و ایجاد ترک در دیوارهای گچی است.

برای رنگ آمیزی دیوارهای گچی، شما به اطلاعاتی درباره‌ی اصول اولیه و نکات مهم برای آماده سازی دیوار نیازدارید، که در این مقاله به آنها اشاره خواهیم کرد.

بتونه کاری و رنگ آمیزی

رنگ آمیزی و آماده سازی دیوار گچی که قبلا رنگ شده باشد، با دیواری که تا به حال رنگ نخورده است تا حدودی متفاوت است. در ادامه به توضیح این موارد خواهیم پرداخت.

رنگ زدن دیوار گچی که قبلا رنگ نشده است

برای رنگ آمیزی این نوع دیوارها و برای حفظ کیفیت رنگ و ماندگاری رعایت این موارد الزامی است:

  • از بین بردن اضافات گچ روی دیوار.
  • از بین بردن پستی و بلندی های ایجاد شده.

 

بتونه کاری دیوار گچی

برای بتونه کاری دیوار گچی و صرفه جویی در وقت و حفظ کیفیت، محصولی را به شما معرفی میکنیم که یکی از محبوب‌ترین ابزار مورد استفاده نقاشان حرفه‌ای ساختمان است. استفاده از این محصول به شما کمک میکند تا چندین مرحله از اقدامات قبل از رنگ آمیزی از قبیل کُشته‌کشی، نرمه کشی و… حذف شده و بلافاصله بعد از بتونه کاری تا چندلایه رنگ آمیزی کنید.

تا قبل از ظهور این محصول باکیفیت و جادویی، بعد از بتونه کاری، نیاز به سمباده زنی و آسترکشی از مراحل الزامی بود، ولی با استفاده از بتونه داخلی ساختمان شرکت شورلول ایران، دیگر نیازی به انجام هیچکدام از این مراحل نیست.

بتونه داخلی ساختمان مخصوص دیوارهای گچی (کد HD1000 )محصول منحصر به فرد شرکت شورلول ایران، که در این کلیپ نحوه‌ی استفاده از آن را مشاهده خواهید کرد.

 

شرکت شورلول ایران برترین تولیدکننده محصولات نوین ساختمانی برای تمامی خریداران با بهترین کیفیت مهیا نموده است که میتوانید با شماره 02188708215 تماس حاصل فرمایید و تیم کارشناسان فروش پاسخ گوی شما در ساعات اداری خواهند بود. 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.