نمایشگاه اکسپو2020 دبی به عنوان بزرگترین رویداد خاورمیانه در حال برگزاری است و بیش از 192 کشور در این نمایشگاه غرفه دارند. طراحی و ساخت غرفه های اکسپوی دبی از سال 2016 آغاز شد و شرکت کنندگان با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی ها غرفه های شان را ساخته اند. شرکت تراکو با ارایه محصولات ساختمانی و شیمیایی در ساخت 15 غرفه مهم، دهکده اکسپو و مرکز خرید اکسپو مشارکت داشته است.

غرفه پاکستان در نمایشگاه اکسپو یکی از بزرگتری غرفه ها است که مساحتی حدود 3251 متر مربع را به خود اختصاص داده است. طراحی بخش های مختلف غرفه نمایشگاهی با چنین ابعادی نیازمند دستگاه ها، ابزارها و مواد ساختمانی پیشرفته است. شرکت تراکو برای ساخت این غرفه از سیستم اسپری گچ استفاده کرده است. شرکت شورلول نماینده رسمی برند تراکو در ایران است و محصولات تراکو را در اختیار کارفرمایان ساختمانی قرار می دهد.

پاکستان در اکسپوی دبی مانند دیگر کشورها به ارایه دستاوردهای ارزشمند خود در زمینه تجارت، سرمایه گذاری و گردشگری می پردازد. از این رو، برای جذب بازدیدکننده بیشتر لازم دانست تا از تکنولوژی و مصالح پیشرفته برای طراحی غرفه خود استفاده کند. از طرفی، دبی نیز برای مکان اکسپو 2020 پس از پایان نمایشگاه برنامه های طولانی مدتی دارد و لازم است که ساختمان ها دوام بالایی داشه باشد. همین موضوع پاکستان را برای استفاده از محصولات باکیفیت تراکو متقاعد کرد.


سیستم اسپری کچ تراکو به کارفرمایان امکان می دهد تا روش های قدیمی گچ کاری را کنار بگذارند و در هزینه و زمان صرفه جویی کنند. از طرفی، سیستم اسپری گچ ماندگاری بیشتری از روش های سنتی دارد و طول عمر بالای آن فاکتور بسیار مهمی برای سازه هایی است که در مدت زمان کوتاهی ساخته می شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.