مجموعه ای از تولیدات شرکت شورلول ایران که برای کف سازی و صاف و یکدست نمودن کف استفاده میشود. با به کار گیری این محصولات دست یافتن به سطحی صاف، تراز شده . بدون ترک خوردگی و یا افت حجم تضمین میگردد. استفاده از این محصولات بسیار آسان است و میتوان در یک نوبت مصرف ضخامتی از 2 تا 30 میلیمتر را ایجاد کرد.

موارد استفاده

  •  تراز کننده سطوح نا برابر بتن
  • زیرسازی مطمئن و یکنواخت جهت انواع پوشش های سطح
  • قابل استفاده در محیط های مسکونی ، تجاری و صنعتی

ویژگی ها

  •  بدون افت حجم و ترک خوردگی
  • سرعت اجرای بسیار بالا
  • استفاده آسان (فقط با آب مخلوط شود )
ویژگی ها ملات تراز کننده
اجرای آسان
پیوستگی و چسبندگی به سطح زیر کار
قابلیت راه رفتن روی آن دو ساعت بعد از اجرا
بدون افت حجم و ترک خوردگی

ترازکننده های سیمانی در عملیات کف سازی

با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد ترازکننده‌های سیمانی، به دو منظور در عملیات کفسازی از آنها استفاده می‌گردد: به عنوان کف نهایی (رویه) و یا به عنوان زیرکار. در واقع از این ترکیبات می‌توان به عنوان کف نهایی در مکان‌هایی همچون انبارها، اتاق‌ها، سالن‌ها و کارگاه‌هایی که در آن‌ها فعالیت سنگین انجام نمی‌شود، استفاده نمود.

روش مصرف

سطح زيركار باید عاري از هرگونه چربي، گرد و غبار و ذرات سست گردد. پس از تمیز نمودن سطوح زیر کار، تمامی مقاطع را با استفاده از آب زیاد اشباع نموده به طوری که مقاطع زیر کار، در زمان اجرا آب اختلاط تراز کننده را جذب ننمایند. پیش از اجرا نباید آب اضافی روی سطح باقی مانده باشد. به هر کیسه 20 کیلوگرمی پودر تراز كننده سیمانی 5.7 تا 6 لیتر آب اضافه شود.

کاتالوگ محصولات

دانلود کاتالوگ

دانلود کاتالوگ توضیحات فایل مشخصات
download

ملات های کف سازی Sure Top

شورت تاب دکوراتیو sure top decorative

شورت تاب دکوراتیو
این محصول مخلوطی بر پایه ریز دانه های سخت سیلیسی به همراه افزودنی های مخصوص بوده که در هنگام اجرای بتن بر روی آن پخش و با ماله پروانه ای پرداخت می شود . (ضخامت 2_3 میلیمتر) استفاده از این مواد باعث بر طرف شدن نقاط ضعف سطوح بتنی در حین اجرا ، شامل آب انداختگی سطح و تصحیح تناسب سیمان در سطح بتن شده و با بهره گرفتن از ضریب سایشی ریزدانه ها به سطح بتن مقاومت بالای سایشی اهدا می کند . قابل ارائه در رنگ های قرمز ، سبز ، و زرد .

شناسه محصول توضیحات فایل مشخصات فایل توضیحات
شورت تاب دکوارتیو download download

شورت تاب متالیک sure top Metallic

شورت تاپ متالیک  Sure top metallic

این محصول مخلوطی بر پایه ریز دانه های سخت به همراه افزودنی های مخصوص بوده که در هنگام اجرای بتن بر روی آن پخش و با ماله پروانه ( ماله دوار) پرداخت می شود . (ضخامت 2_3 میلیمتر) پس از فرآوری به علت شکل هندسی خاص سرباره استفاده شده در پودر، سطح تشکیل شده دارای سختی بالایی بوده که با تلفیق آن در شبکه سیمانی می توان این درجه سختی را به کل سطح بتنی انتقال داد.

شناسه محصول توضیحات فایل مشخصات فایل توضیحات
شورت تاب متالیک download download

ملات تراز کننده Sure Finish

ملات تراز کننده صنعتی 55 ultratuf

ملات تراز کننده صنعتی
این محصول پودری است بر پایه سیمان تقویت شده با پلیمر و افزودنی های شیمیایی که با توجه به سیالات زیاد این ملات و سهولت مصرف می توان روزانه سطحی به مساحت 1500 متر مربع را صافت ، یکپارچه و بدون ترک خوردگی تراز نمود با توجه به افزودنی های خاص  ultratuf این ملات از مقاومت فشاری بالایی برخوردار است و برای زیر سازی پوشش های رزینی مانند اپوکسی و تراز کردن سطوح در صنایع سبک مورد استفاده قرار می گیرد.

شناسه محصول مشخصات فایل توضیحات فایل مشخصات
ملات تراز کننده صنعتی download download

ملات تراز کننده NS40

این محصول پودری است بر پایه سیمان تقویت شده با پلیمر و افزودنی های شیمیایی که با توجه به سیالیت زیاد این ملات و سهولت مصرف می توان روزانه سطحی به مساحت 1500 متر مربع را صاف ، یکپارچه و بدون ترک خوردگی تراز نمود. این محصول برای تراز کردن سطوح ساختمان های مسکونی ، بیمارستان ها و مراکز تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

شناسه محصول مشخصات فایل توضیحات فایل مشخصات
ملات تراز کننده NS 40 download download