آشنایی با نمایندگی تبریز شورلول ؛ تامین مصالح با کیفیت

استفاده از مصالح ساختمانی باکیفیت با قیمتی مناسب، یکی از اساسی‌ترین دغدغه‌های مهندسان ساختمان‌سازی است. پس تعجبی ندارد که در این بازار برندهای خوش‌نام پرفروش‌تر باشند؛ درست مثل مصالح ساختمانی شورلول که در میان متخصصان حرفه‌ای عمران و ساخت و ساز شناخته شده و پرمصرف است.

شرکت شورلول-تراکو ایران از سال ۱۳۸۴ و با همکاری شورول استرالیا، انواع محصولات ساختمانی و شیمیایی را در کشور تولید می‌کند. این مجموعه با بهره‌مندی از آزمایشگاه‌های مجهز و دانش فنی بالا، توانسته تولیداتی منطبق با استانداردهای جهانی را به بازار ایران عرضه کند. محصولات این شرکت علاوه بر کیفیت بالا از قیمتی قابل رقابت و مقرون به صرفه در بازار ایران برخوردارند.

شورلول ایران با توسعه فعالیت‌های خود و انجام چندین پروژه مهم، سرانجام در سال ۱۳۹۷ توانست با همکاری متخصصان داخلی و فعالان این حوزه به یک شرکت مستقل با مدیریت کاملا ایرانی تبدیل شود.

استفاده از تکنولوژی به‌روز بین‌المللی و پشتیبانی شرکت معتبر شورلول استرالیا، باعث شده که این شرکت ارائه‌کننده جدیدترین تکنولوژی‌های ساختمان در کشور باشد. شرکت شورلول استرالیا، شرکتی با ۲۰ سال سابقه در زمینه تهیه فرمولاسیون و مصالح شیمیایی است که در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری بسیاری بر بازار خاورمیانه داشته است. این شرکت هم‌اکنون در ۱۳ شهر تبریز، شیراز، البرز و … دارای نمایندگی‌های متعدد است.

در حال حاضر فرید مسگری برای هفتمین سال متوالی نمایندگی شرکت شورلول را در شمال غرب کشور برعهده دارد. مسگری در ابتدا یکی از مصرف‌کنندگان محصولات شورول بود که پس از مدتی به‌عنوان نماینده این شرکت شروع به کار کرد.

وی متولد سال ۱۳۴۹ بوده و از سال ۱۳۷۴ در صنعت ساختمان مشغول به فعالیت است. فرید مسگری در طول سال‌ها فعالیت خود، پروژه‌های متعددی را به سرانجام رسانده است. پروژه‌های گازرسانی شهر بناب، طرح فاضلاب شهر مریوان و شبکه‌های گازرسانی ضلع شمالی تبریز و تعدادی ساختمان مسکونی و اداری از مهم‌ترین پروژه‌های او هستند.

واحد روابط عمومی در ادامه گپ و گفتی با فرید مسگری، نمانده شرکت شورلول در استان تبریز داشته است که در ادامه می‌خوانید؛

برتری محصولات شورول نسبت به رقبا

به گفته فرید مسگری، مهم‌ترین برتری شورلول نسبت به دیگر رقبا کیفیت بالای محصولات شورلول است. محصولات این شرکت شامل چسب‌ها و ملات‌های ضداسید، روان‌ساز و افزودنی‌های بتن، چسب کاشی و سرامیک، چسب بتن، پوشش‌ها، آب‌بندکننده‌ها، گروت و ملات خشک، کف‌سازی و ملات‌های ترازکننده و همچنین پرکننده‌ها هستند. شورلول همواره استانداردهای جهانی را معیار تولید محصولات خود در نظر گرفته و تلاش کرده تا بهترین مواد اولیه و دانش فنی را در تولید بکار گیرد.

فرید مسگری دومین دلیل که شورلول را به یکی از بهترین‌های بازار ایران تبدیل کرده، جو صمیمانه کارکنان شورلول و ارتباط متقابل و سازنده آن‌ها با مدیران و مسئولان شرکت می‌داند.

مسگری در ادامه به نکته دیگری اشاره می‌کند که یکی از نقاط قوت مجموعه شورلول ایران محسوب می‌شود: این شرکت خدمات فنی کامل و بسیار فوری را برای مشتریان خویش مهیا کرده است. شورلول با تولید محصولات متنوع و ارسال به سراسر ایران و همچنین حضور فعال در عرصه صنعت ساختمان کشور، تجربه زیادی در زمینه فرمولاسیون و ساخت محصولات مختلف با توجه به اقیلم‌های متفاوت کشور دارد.

مهم‌ترین پروژه‌های شورلول در تبریز و شمال غرب کشور

روند اجرای پروژه‌ها به این شکل است که کارفرما درخواست فنی می‌دهد تا کارشناسان فنی شورلول با توجه به ابعاد مختلف پروژه پیشنهادی مقرون به صرفه ارائه کند. شورلول در پیشنهاد خود به شرکت‌ها علاوه بر قیمت مناسب، کیفیت بالای اجرای کار را نیز در نظر می‌گیرد.

شورلول در همکاری با پارک آبی سرزمین موج‌های آبی در ارومیه، مصالح و عوامل اجرای لازم برای بالغ بر ۶۰ هزار متر سطح پوشش این پروژه را تامین کرده است. این مجموعه برای آب بندی، بتن ریزی، تامین چسب کاشی و سرامیک و بندکشی در این پروژه همکاری کرده است.

پروژه تاسیس استادیوم‌های فوتبال ۵ هزار نفری در شهرستان‌های میانه و بناب از دیگر کارهای مهم شورول است. این شرکت در این پروژه مسئولیت‌های آب‌بندی بتن و افزودنی‌های بتن را بر عهده داشته است. شورلول در انجام پروژه برج ۱۲۰ واحدی تبریز در شهرک رشدیه تبریز نیز همکاری داشته است. در این پروژه افزودنی‌های بتن و چسب‌های کاشی و سرامیک و مصالح‌ آب‌بندی توسط این مجموعه تامین شده‌اند.

در ادامه می‌توان به مجتمع ۳۰۰ واحدی نگین تبریز اشاره کرد که شورلول در زمینه گروت و افزودنی‌های بتن، چسب کاشی و سرامیک، کف سازی و مصالح آب بندی همکاری داشته و کار بر روی آن همچنان ادامه دارد.

مشتریان و متخصصان درباره محصولات شورلول چه می‌گویند؟

مهندسان مشاور تبریز نزدیک به ۲۰ سال سابقه‌ی کاری در عرصه ساخت و ساز دارند و با سابقه‌ای مطمئن در این عرصه توانسته‌اند رتبه یک کشور را کسب کنند.

شورلول تمام تلاش خود را به کار برده تا اعتماد مشتریان را با کیفیت و قیمتی مناسب جلب کند و در این راستا اکثر مشتریان و همکاران شورلول بازخوردهای رضایت‌بخشی نسبت به این شرکت داشته‌اند. این شرکت در حال حاضر به خوبی پاسخگوی نیازهای ساخت و ساز کشور است.

Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *